אין מכירת מעבדי אינטל ללא מערכת מחשב
פלונטר-המקום לאנשים שאוהבים מחשבים החל מ 8/1997
מבצעים שרצים כרגע באתר וחשוב לשים לב ולנצל:
 
BYOPC
Facebook Group · 4,754 members
 הצטרפו לקבוצה 
קבוצת בניית מפרטי מחשב הגדולה בישראל !!!
 




D-Link   D-Link   D-Link   D-Link  
I

D-Link
מוצרי D-Link לפי מדפים באתר

KVM
KVM 2 computers
KVM 4 computers
KVM 8 computers
KVM Cables
KVM Rackmount
PoE מוצרי
PoE
USB
HUB USB
VoIP מוצרי
VoIP Gateway
טלפון VoIP
אבטחת מידע
Firewall Appliance
אופטית
Media Converters
מתאם אופטי
כבלים ומחברים
10GbE כבלי
כרטיסים
Gigabit כרטיסי
PCI LAN כרטיסי
USB to Ethernet
כרטיסי Fiber
מכשירי NVR
NVR
מערכות איחסון נתונים NAS
NAS Desktop
מצלמות CCTV
מצלמות CCTV
מצלמות כיפה
רכזות ומתגים
VPN Router - Wired
מתגי 10GbE
מתגי ג'יגה
מתגים
מתגים מנוהלים
רשתות על תשתית רשת החשמל
מתאם למחשב שולחני
תקשורת אל חוטית
PCI to WiFi
PCIe to WiFi
USB to WiFi
VPN Router - Wireless
אנטנות
כבלים לאנטנות
מגדיל טווח
נקודת גישה
נתב LTE
נתב אלחוטי


2-Bay
4-Bay
5-Bay


DIR-879
AC1900 EXO Wi-Fi Router - Wireless AC1900 Dual-band Router 4xLAN/ (4 ant) - DIR-879/IL/A1A...
שנתיים אחריות
566/578
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DES-1210-28
24 Port Switch 10/100 + 2x Gigabit ports + 2x Combo SFP/Gigabit ports, L2 managed ...
אחריות לכל החיים
666/680
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DGS-3120-24SC
24 Port Gigabit Switch 16x SFP/Gigabit ports + phy. Stack ports upto 40Gbps, SD CARD, L2/L3 managed - xStack Series...
אחריות לכל החיים
3442/3512
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DGS-3612G
xStack Managed 12-Port Gigabit SFP Standalone L3 Switch, 4 Combo 1000BASE-T Ports, IPv6...
שנתיים אחריות
4541/4634
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

KVM-401
1.8m KVM COMBO cable PS/2 + USB + VGA...
שנה אחריות
74/75
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DUB-1342
4 Port SuperSpeed USB3.0 Hub and Card reader - External power adapter included...
שנה אחריות
224/229
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DES-3200-28
24-port Switch 10/100 + 2z Combo SFP/Gigabit ports, Full L2 Managed ...
אחריות לכל החיים
1315/1342
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DCS-6915
IP Camera - OUTDOOR - 2MP, SONY EXMOR lens High Speed PTZ Dome, WDR, Optical x20 zoom ,1080P 30fps, IP66 ...
שנתיים אחריות
9896/10098
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DCS-6112
IP Camera - Dome - 2MP FullHD 1/2.7 inch Cmos, H.264, 0.12 lux fixed F1.5 lense, PoE, Micro SD...
שנתיים אחריות
1266/1292
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DES-3200-10
8-port Switch 10/100 + 2x Combo SFP/Gigabit ports, Full L2 Managed ...
אחריות לכל החיים
827/844
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DEM-410X
10GbE 10-Gigabit XFP Module for DGS-3600 Series ...
שלוש שנים אחריות
2983/3044
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DVG-5008SG
8 FXS VoIP Gateway...
שנה אחריות
1570/1602
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DXS-3600-16S
8 ports 10GbE Enterprise Switch - SFP+ L3 Managed, Redundant H/S PSU / Fans, OSPF/BGP included ...
אחריות לכל החיים
21274/21708
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DGS-3120-48PC
48 Port Switch (48X PoE) 4 x SFP/Gigabit ports + 2 x phy. Stack ports, L2/L3 managed ...
אחריות לכל החיים
8582/8757
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DCS-7513
IP Camera - OUTDOOR - 2MP Sony Exmor 1/2.8", Day/Night IR 30M, IP66 weatherproof housing, PoE FULL HD 30FPS ...
שנתיים אחריות
3514/3586
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DES-1008FR-PRO
8 Port Switch 7x 10/100 + 1X BASE-FX SC up to 20KM FIBER ...
שלוש שנים אחריות
368/376
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

ANT24-2100
Antenna Gain Outdoor 21dBi Conner type (up to 10 KM) ...
שנה אחריות
986/1006
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DES-1210-52
48 Port Switch 10/100 + 2x Gigabit ports + 2 Combo SFP/Gigabit ports, L2 managed ...
אחריות לכל החיים
1244/1269
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DGS-1510-20
20 Port Gigabit SmartPro Switch - The DGS-1510 Series is D-Link’s latest generation of SmartPro switches with 10G port ...
אחריות לכל החיים
1038/1059
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DGS-3200-16
16 Port Gigabit Switch - 2x Combo SFP/Gigabit ports, L2 managed - xStack DGS-3200 Series ...
אחריות לכל החיים
2074/2116
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DFE-551FX
PCI Network Adapter Dual Lan Card 10/100 PCI FIBER (SC) - Up to 2KM to Switch , Vlan, Flow Control...
שנתיים אחריות
326/333
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DEM-302S-BXU
GBIC 1-port mini-GBIC 1000Base-BX SMF WDM (Bi-Directional) (up to 2km, single mode) ...
שלוש שנים אחריות
163/166
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DNR-322L
D-Link 2-Bay NVR Supports all D-Link network cameras. Auto-discovery, Up to 3MP. MPEG-4, M-JPEG support 1080P up to 90Mb...
שנתיים אחריות
1218/1243
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DCS-6210
IP Camera - OUTDOOR - 7MP FullHD - DOME - Cmos, H.264, Day/Night IR 5M, Vandal proof, IP 68, PoE ONVIF...
שנתיים אחריות
1410/1439
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DMC-810SC
Media Converter Module 1000Base-T to 1000Base-LX SC Single-mode (10km) ...
שנתיים אחריות
698/712
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DAP-3220
Access Point WirelessG 108Mb outdoor 17dBm...
שלוש שנים אחריות
1028/1049
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

ANT24-0802
Antenna Gain Indoor 8dBi Omni-directional 8dBi/360 ...
שנה אחריות
120/122
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

KVM-121
2-Port PS/2 KVM Switch with Audio Support...
שנה אחריות
110/112
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

ANT24-CB06N
6M Antenna Cable (N-plug to N-jack) ...
שנה אחריות
167/170
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DEM-CB50
50cm cable suitable for the organization based on the Stack Series Switches DGS-3120 or to interconnect the switches wit...

413/421
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DKVM-CB3
3m PS/2 VGA KVM Cable...
שנה אחריות
54/55
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DCS-2310L
IP Caemra - Outdoor - 1MP HD CMOS, H.264, Day/Night IR 5M, Samba server for NAS ,IP 65, PoE - Onvif + MyDlink Cloud Serv...
שנה אחריות
1052/1073
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DXS-1210-10TS
8-Port 10GBASE-T (10GB) Web Smart Switch and 2-port SFP...
אחריות לכל החיים
4478/4569
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DES-3852
48-Port Switch 10/100 + 2x Gigabit ports + 2z Combo SFP/Gigabit ports, Full L3 Managed ...
אחריות לכל החיים
5205/5311
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DXS-3600-32S
24-ports 10GbE Enterprise Switch - SFP+ L3 Managed, Redundant H/S PSU / Fans, OSPF/BGP included ...
אחריות לכל החיים
44222/45124
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DKVM-CB
1.8m PS/2 VGA KVM Cable - Keyboard, Video, and Mouse (KVM) cable...
שנה אחריות
49/50
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DGE-528T
PCI Network Adapter GIGABIT Lan...
שנתיים אחריות
36/37
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

ANT70-1400N
Antenna Gain Outdoor 14dBi Triple Polarization Dual-Band Outdoor Directional ...
שנה אחריות
1009/1030
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

ANT24-ODU3M
1M Antenna Cable Low loss cable (N-plug to N-jack) LMR400...
שנה אחריות
148/151
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DCS-942L
IP Camera - mydlink-enabled Enhanced Wireless N Day/Night Home Network Camera - Wireless 1/5 inch Cmos, H.264, MPEG, Da...
שנתיים אחריות
502/512
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DGS-3200-10
8 Port Gigabit Switch - 2x SFP/Gigabit ports + 2x phy. Stack ports, L2 managed - xStack DGS-3200 Series ...
אחריות לכל החיים
1350/1378
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DCS-6112V
IP Camera - Dome - 2MP with POE Vandal Proof ONVIF...
שנתיים אחריות
1506/1537
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DKVM-IPCB
KVM Cable For DKVM-IP8...
שנה אחריות
78/80
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DGE-550SX
PCI Network Adapter Fiber 1000BASE-SX...
שנתיים אחריות
550/561
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

KVM-140
8 Port KVM Switch Digital PS/2 ...
שנה אחריות
465/474
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DGS-3120-48TC
48 Port Gigabit Switch - 4x SFP/Gigabit ports + phy. Stack ports upto 40Gbps, SD CARD, L2/L3 managed - xStack Series...
אחריות לכל החיים
5259/5366
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DIR-685
Xtreme N Storage Router - 802.11n Xtreme N Storage Router 4-ports 10/100/1000 Base-TX switch with true color PhotoPhram...
שנה אחריות
133/136
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DCS-6113V
IP Camera - Dome - 7MP FullHD - Day/Night IR 10M Vandal Proof ONVIF...
שנתיים אחריות
1626/1659
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DEM-410CX
The D-Link CX4 port module provides enterprises with a highly affordable, low-latency 10-Gigabit network connection on t...
שלוש שנים אחריות
739/754
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DES-1005P
5 Port Switch 10/100 (1x PoE) (15.6W), unmanaged, Metal ...
שלוש שנים אחריות
216/220
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DMC-515SC
Media Converter Module Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (15km, SC) ...
שנתיים אחריות
339/346
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

ANT24-0600
Antenna Gain Indoor 6dBi Directional indoor 68 deg/1.5m Filotex extension cable/RP-SMA to RP-TNC adapter...
שנה אחריות
337/344
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DEM-CB100
1m cable suitable for the organization based on the Stack Series Switches DGS-3120 or to interconnect the switches with ...

465/474
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DGS-3620-28TC
24-port Gigabit Switch Base-T 4x SFP/Gigabit ports + 4x 10G SFP+ Stack/uplink ports, Multicast, OSPF/BGP/VRRF - xStack D...
אחריות לכל החיים
13903/14187
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DWC-1000
Access Point Controller - Wireless Controller D-Link DWC-1000 provides centralized management of devices in a wireless L...
שלוש שנים אחריות
2416/2465
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

ANT24-0800
Antenna Gain Outdoor 8dBi Omni-directional 8dBi/ 360 ...
שנה אחריות
337/344
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

ANT24-1201
The D-Link ANT24-1201 8db Directional Yagi High Gain Outdoor Antenna with surge arrestor and N to SMA pigtail 0.5m is id...
שנה אחריות
317/323
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DFE-520TX
10-100 Base-T PCI network card - Full Duplex - Realtek chipset...
שנתיים אחריות
24/25
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

ANT24-0802C
Antenna Gain Indoor 8dBi Omni-directional 8dBi/360 ...
שנה אחריות
72/73
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DIR-140L
VPN Cloud Router - The D-Link DIR-140L Broadband SOHO VPN Router is an easy to deploy VPN router that combines the funct...
שנה אחריות
311/317
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DWL-3600AP
Universal External Access Point 802.11n Wi-Fi, designed for deployment in business class. Flexible in managing and suppo...
שלוש שנים אחריות
1038/1059
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DVG-2024S
Voice Gateway 24-port FXS, 1 port WAN 10/100Base-TX, 1-port LAN 10/100Base-TX...
שנתיים אחריות
4288/4376
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DFL-260E
פיירוול UTM לאבטחה מושלמת לרשת הארגונית - 5 יציאות LAN, יציאת WAN, יציאת DMZ, יציאת קונסול RJ-45...
זמן אספקה 14 ימי עבודה - שלוש שנים אחריו
1972/2012
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DES-3550
48-port Switch 10/100 + 2x Combo SFP/Gigabit ports, Full L2+ advanced Managed ...
אחריות לכל החיים
2993/3054
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DMC-700SC
Media Converter Module 1000BASE-SX fiber to 1000BASE-T copper (up to 550 meters)...
שנתיים אחריות
444/453
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DGS-3420-28SC
xStack L2+ Managed Stackable Gigabit Switch, 20 SFP ports, 4 kombo-portis 10/100/1000Base-T/SFP 4 SFP+ ports...

5832/5951
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DIR-636L
Wireless N300 Gigabit MyDlink Cloud Router...
שנתיים אחריות
364/371
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DES-1210-08P
5 Port Switch 10/100 (1x PoE) (15.6W), unmanaged, Metal ...
אחריות לכל החיים
790/806
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

ANT24-1200
Antenna Gain Outdoor 12dBi (Directional Yagi Ant./12dBi/ 80 ...
שנה אחריות
366/373
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DGS-3120-24PC
24 Port Switch Gigabit (24X PoE) 4x SFP/Giga ports + 2 x phy. Stack ports, L2/L3 managed ...
אחריות לכל החיים
5512/5625
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DGS-1500-28P
28 Port Switch Gigabit (24x PoE) + 4x SFP ports, L2 managed + S. routing + V. Stacking - SmartPro Series...
אחריות לכל החיים
2940/3000
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DVG-5004S
4 FXS VoIP Gateway ...
שנתיים אחריות
913/932
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DMC-300SC
100BaseTX to 100BaseFX Media Converter with SC Fibre Connector (Multimode 1300nm) - up to 2km ...
שנתיים אחריות
264/269
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

ANT24-1801
Antenna Gain Outdoor 18dBi Directional Yagi Ant./18dBi/ 15 ...
שנה אחריות
666/680
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DNS-722-4
2 Bay NVR (Network Video Recorder) for D-Link IPCAMs...
שנה אחריות
908/927
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DEM-431XT-DD
10GBASE-SR SFP+ Transceiver - 850nm Multi-Mode Transceiver - 300m Max Distance, Duplex LC Connector - Digital Diagnostic...
שלוש שנים אחריות
813/830
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DKVM-CB5
5m PS/2 VGA KVM Cable...
שנה אחריות
91/93
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DVG-N5402SP-1S
Wireless N Router VoIP Gateway 1*FXS - The DVG-N5402SP is designed to carry both voice and facsimile over the IP networ...
שנתיים אחריות
193/197
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DGS-3450
44-Port Gigabit xStack Managed L2+ Stackable switch, 4 Gigabit Combo BASE-T/SFP ports, 2 10G Module Slots...

8557/8732
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

ANT24-CB03N
3M Antenna Cable (N-plug to N-jack) HDF-400 Low Loss Specification...
שנה אחריות
131/134
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DCS-2103
IP Camera - HD...
שנתיים אחריות
589/601
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DKVM-IP8
מתג KVM כולל 8 ערוצים על גבי IP + יציאת קונסול ו/או ניהול WEB +ניתן לשרשור , כולל 2 כבלים KVM - מתאים לשרתים או תחנות מר...
שנה אחריות
2926/2986
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

ANT24-CB09N
9M Antenna Cable (N-plug to N-jack) ...
שנה אחריות
194/198
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DNR-326
D-Link 2-Bay NVR Supports up to 9 cameras including D-Link, Axis, Panasonic, Sony, Mobotix, Arecont Vision, IQinVision…a...
שנתיים אחריות
1808/1845
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DKVM-CBC
1.8m PS/2 VGA KVM Cable...
שנה אחריות
65/66
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DES-1026G
24 Port Switch 10/100, 2 Gigabit uplink ports, unmanaged - Metalic...
שלוש שנים אחריות
434/443
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DGS-3420-28TC
מתג מנוהל Layer2 עם 20 פורטים ג'יגהביט + 4 פורטים SFP Combo ו-4 פורטים SFP+...

5594/5708
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DCS-5000L
DCS-5000L Wi Fi Pan Tilt Day Night Camera...
שנה אחריות
403/411
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DEM-302S-BXD
GBIC 1-port mini-GBIC 1000Base-BX SMF WDM (Bi-Directional) (up to 2km, single mode) ...
שלוש שנים אחריות
168/171
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DGS-3627G
xStack Managed 24-Port Gigabit SFP Stackable L3 Switch, 4 Combo 1000Base-T Ports, 3 10GE Slots, IPv6 ...
שנתיים אחריות
46926/47884
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DGS-1500-52
48 Port Gigabit Switch + 4x SFP ports, L2 managed + S. routing + V. stacking - SmartPro Series...
אחריות לכל החיים
2193/2238
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DKVM-4K
4 Port KVM Switch Digital PS/2 ...
שנה אחריות
148/151
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DVS-310-1
Single Channel NVR H.264 Encoder with POE support ...
שנתיים אחריות
1036/1057
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DGS-3620-28SC
24-port Gigabit Switch - SFP 4x SFP/Gigabit ports + 4x 10G SFP+ Stack/uplink ports, Multicast, OSPF/BGP/VRRF - xStack D...
אחריות לכל החיים
12190/12439
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DXS-1210-12TC
12-Port 10GBASE-T (10GB) Web Smart Switch including 2 SFP+ ports and 2 10GBASE-T/SFP+ combo ports ...
אחריות לכל החיים
6083/6207
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DES-3200-28P
24 Port Switch 10/100 (24x PoE) + 2x Gigabit ports + 2 Combo SFP/Gigabit ports, Full L2 Managed ...
אחריות לכל החיים
2366/2414
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DGS-1500-20
16 Port Gigabit Switch + 4x SFP ports, L2 managed + S. routing + V. stacking - SmartPro series ...
אחריות לכל החיים
1028/1049
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DWL-P50
D-Link Power over Ethernet (PoE) Adapter (For non POE products)...
שנה אחריות
139/142
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

KVM-450
KVM COMBO Switch 16 Port PS/2 + USB Rackmount ...
שנתיים אחריות
1838/1876
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DEM-312GT2
GBIC LX Multi-mode Fiber Transceiver (up to 2km, support 3.3V power) ...
שלוש שנים אחריות
689/703
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DCS-6513
IP Camera - OUTDOOR - 3MP, SONY EXMOR lens 1080P 30fps, WDR, 2-way Audio, 3-axis, 20M IR, ICR, IP67, Vandal proof Remote...
שנתיים אחריות
3418/3488
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DEM-432XT
10GbE 10GBASE-LR SFP+ Transceiver Up to 10 km ...
שלוש שנים אחריות
1137/1160
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DCS-3716
IP Camera - 3MP , SONY EXMOR lens, Day-Night, Varifocal lense, DC-Iris, PoE...
שנתיים אחריות
2341/2389
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DPH-400SE
VoIP Phone PoE support ...
שנה אחריות
1617/1650
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

ANT24-1202
Antenna Gain Outdoor 12dBi (Omni-directional 12dBi/ 360 ...
שנה אחריות
571/583
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

KVM-402
3m KVM COMBO cable PS/2 + USB + VGA...
שנה אחריות
113/115
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DWA-548
PCIe x1 - 300Mbps Wireless 802.11b/g/n - DWA-548/B1B...
שנתיים אחריות
84/86
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DAP-2690
The AirPremier N DAP-2690 DualBand Access Point with Simultaneous 2.4GHz and 5GHz operation - IEEE 802.11n wireless - Mu...
שלוש שנים אחריות
725/740
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DIR-615A
D-Link Wireless N Router 300Mbps, 4x 10/100 LAN - DIR-615A/A1A ...
שנתיים אחריות
87/89
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DIR-882
AC2600 MU-MIMO Wi-Fi Router - DIR-882/IL/A1A...
שנתיים אחריות
662/675
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DIR-878
AC1900 MU-MIMO Wi-Fi Router - DIR-878/IL/A1A ...
שנתיים אחריות
517/528
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DAP-2660
Wireless AC1200 Simultaneous Dual Band PoE Access Point - Comes with PSU...
שנתיים אחריות
655/668
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DGS-1210-52
48 Port Switch Gigabit + 4 x Combo SFP/Giga ports, L2 managed ...
אחריות לכל החיים
1568/1600
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DUB-E100
High Speed USB 2.0 Fast Ethernet Adapter...
שנתיים אחריות
82/84
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DGS-1024A
24 Port Switch Gigabit unmanaged ...
שנתיים אחריות
373/381
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DGS-3000-10TC
Switch 8-port 10/100/1000 + 2 Combo SFP/Gigabit ports, Full L2 ...

1095/1117
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DGE-560SX
Gigabit PCI-Express (PCIe) x4 1000BaseSX (LC) Adapter...
שנתיים אחריות
756/771
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DWR-921
DWR-921 4G LTE Router - Wireless router with support for 4G LTE DWR-921 allows users to get mobile broadband access to t...
שנתיים אחריות
561/572
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DAP-2330
Wireless SINGLE band PoE Access Point...
שנתיים אחריות
432/441
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

DWA-131
Wireless N300 Nano USB Adapter (2 int. ant.) - DWA-131/E1A...
שנתיים אחריות
35/36
המחיר הנמוך הוא למשלמים במזומן שטרות או העברה בנקאית. המחיר הגבוה הוא לתשלום בכרטיס אשראי או בתשלום דחוי. מעל ל 3 תשלומים נגבת ריבית נוספת והנתונים מוצגים בהרחבה בדף המוצר

שאלות נפוצות ותשובות:

האם אפשר לבוא לקחת הזמנה ישירות מכם ?

כן. כמובן. בשלב סיום ההזמנה תוכלו לבחור באופציה "בא לקחת". לאחר קבלת ההזמנה באתר אנחנו מכינים עבורכם את ההזמנה וכשהיא מוכנה נקרא לכם לבוא לאספה.

האם אפשר להזמין ללא מתן פרטי אשראי ?

כמובן. המערכת לא מחייבת אתכם להזין פרטי אשראי. את פרטי האשראי נבקש מכם טלפונית מאוחר יותר. לעיתים (במקרה של מוצר נדיר או יקר במיוחד) עוד לפני שנזמין את הפריטים עבורכם ולעיתים רק כשיגיעו אלינו

מתי אתם מחייבים את כרטיס האשראי שלי ?

אנחנו מחייבים את כרטיס האשראי רק כשכל המוצרים שהזמנתם הגיעו אלינו ולא במעמד ההזמנה עצמו. אנחנו לא מחייבים אוטומטית !!!

אפשר לבוא ולהתרשם ולהזמין אצלכם במשרד ?

לא ממש. אין לנו מלאי. אמנם יש לנו מוצרים מסויימים במלאי אבל עם מבחר של כ 20000 מוצרים אי אפשר להחזיק מלאי. אין אצלנו תצוגה במשרד והכי קל ליצור הזמנה מהמחשב שלכם.

המחירים באתר נכונים ? מעודכנים ? מה קורה אם טעיתם במחיר ?

מחירי מוצרים מתעדכנים יום יום, מעל 100 מוצרים עוברים עדכון מדי יום. לעיתים בגלל שגיאות הקלדה או טעויות במחירוני יבואנים קורות טעויות. במקרה של טעות נודיעכם וניתן לכם אפשרות לבטל/להחליף או לבחור לשלם את המחיר הנכון אך איננו "מפצים" כי אין לנו את המרווח לעשות זאת.

כמה עולה משלוח ?

בפלונטר תוכלו לבחור בין משלוח בדואר רשום (מבוטח) ובין שליח. דואר רשום עולה 15 שקלים ומשלוח עולה 45 שקלים. המחיר הוא מחיר גלובאלי כלומר גם אם הזמנתם פריט אחד או מחשב עם מדפסת, סורק ושני מסכים תשלמו בדיוק את מחיר המשלוח הנקוב. סייג אחד הוא שאיננו מוכנים לשלוח מחשב או מסך גדול בדואר מפאת היחס של הדואר לחבילות. זכרו גם שהדואר איטי יותר ואין לנו שליטה בחבילה לאחר שיצאה מאיתנו. בתקופות של חגים או חופשים הדואר עובד לאט יותר מימים רגילים.

איפה אתם נמצאים ומתי פתוחים ?

לחצו פה...

איפה אפשר לקרוא את התקנון שלכם ?

התקנון נמצא פה ...